Welkom bij Media Boekservice

Over leven in het wild*

Wat de wilde dieren mij leerden
Over leven in het wild van Martine van Zijll Langhout gaat over wat je kunt leren van wilde dieren, over het durven loslaten van vanzelfsprekendheden en over het overwinnen van je angsten. Voor de lezers van Jane Goodall, Midas Dekkers en Frans de Waal
€ 20,99
Bestellen bij Media Boekservice

Snelle verzending

Bel ons voor meer informatie: 0313-655575

Dé specialist in dierenboeken

Productbeschrijving

Details

Hoe wordt een stadsmeisje met een behouden Nederlandse achtergrond een wildlife-dierenarts in Afrika, die wilde gorilla’s onderzoekt, vanuit helikopters verdovingspijlen schiet, leeuwen vangt in de nacht, olifanten uit valstrikken bevrijdt en strijdt tegen stropers? Haar droom lijkt onbereikbaar, maar door haar eigen weg te volgen en naar haar innerlijke stem te luisteren, lukt het Martine van Zijll Langhout om in Afrika aan de slag te gaan als dierenarts van wilde dieren.

In Over leven in het wild neemt ze de lezer mee naar haar wildernis, waarin de dreiging niet alleen van haar patiënten komt, maar ook uit onverwachte hoek: de stropers. Het leven in de wildernis blijkt niet makkelijk: vele malen wordt ze op de proef gesteld en vraagt ze zich af of ze zich er ooit thuis zal voelen. Maar door te vertrouwen op zichzelf, haar team én de wilde dieren leert ze zichzelf en de wildernis beter te begrijpen en vindt ze haar plek in het wild.

'Een hartverwarmend boek vol met avonturen en dierenliefde. In een wereld met steeds meer mensen hebben we steeds meer verantwoordelijkheid voor dieren, ook in het wild. De auteur neemt ons mee naar Afrika om te tonen hoe een dierenarts een verschil maakt in onze relatie met de natuur.' - Frans de Waal, auteur van Mama’s laatste omhelzing

'Naast één groot avontuur ligt er de diepere laag in dit boek. Deze gaat over verbinding, innerlijke kracht, bewust leven, dienstbaarheid en liefde. Lees dit boeiende boek. Het is fantastisch.' - Prinses Irene van Lippe-Biesterveld

'Dit boek, vol spannende en mooie avonturen in de wildernis, is een dikke vette aanrader!' - Art Rooijakkers

'Het leest als een trein. Een ontzettend spannend boek waar je veel van leert, onder andere over ons mens-zijn.' - Met het Oog op Morgen

Martine van Zijll Langhout is wildlife- en zoo-dierenarts. Sinds 1992 reist ze de wereld over om te werken met wilde dieren en te strijden voor natuurbehoud. Naast haar huidige banen als dierenarts in Artis en bij Stichting AAP geeft ze les, doet ze onderzoek, publiceert ze artikelen en geeft ze lezingen om mensen te inspireren anders naar de wilde dieren én zichzelf te kijken.

Extra informatie

Extra informatie

ISBN / EAN 9789026352522
Aantal pagina's 256
Uitvoering Paperback
Taal Nederlands
Jaar 2020
Kenmerken Dieren | Wilde dieren | Dierenliefde
Artikelnummer DH1032
Informatie fotokatern met 20 kleurenfoto's

Beoordelen

Schrijf uw eigen review

Alleen geregistreerde gebruikers kunnen een review plaatsen. U kunt, inloggen of registreren

U bent wellicht ook geïnteresseerd in de volgende producten:

Dog Mom

Dog Mom

€ 12,99